kontakt
222 253 676

Dioptrické brýle

Bez brýlí nevidíte a potřebujete si vyzkoušet nové obroučky?

Máme pro vás řešení! 

 

Nabízíme možnost použití počítačového systému, který je určen pro pohodlný výběr obrub a simulaci a výpočet tloušťky brýlových čoček při různých dioptriích. Tento systém je vhodný především pro zákazníky, kteří si potřebují vybrat brýlové obroučky, ale bez vlastních brýlí se v zrcadle nevidí. Během několika málo minut je pomocí videokamery nasnímána kolekce vybraných obrouček a Vy se můžete pohodlně podívat na monitor a vybrat si ten model, který Vám nejvíce vyhovuje. Přístroj slouží také pro přesné vyměřování progresívních brýlových čoček. Díky tomuto patentovanému systému, budou Vaše brýle fungovat naprosto spolehlivě.

 

Nabízíme nepřeberné množství brýlových obrub všech cenových kategorií. Kromě běžných materiálů můžeme doporučit i brýlové obruby vyrobené z ušlechtilých kovů, které jsou pevné, lehké a antialergické. Jedná se o obruby z titanu, titanflexu, chirurgické oceli, hliníkových slitin a mnoha jiných patentovaných materiálů.

 

Vzhledem k tomu, že se v našem okolí nachází poměrně veliké množství škol a školek a že již poměrně dlouhou dobu nabízíme vyšetření dětí na speciálním přístroji visionscreener , máme mnoho dětských zákazníků. Díky tomu disponujeme i poměrně širokou nabídkou dětských obrouček různých velikostí, tvarů a barev.

 

 

V naší nabídce najdete brýle zejména těchto značek: